Category:

DEFAULT
Orhan Gencebay - Dönmeyen Yıllar / Ben Topraktan Bir Canım (Vinyl)
22:12


1984

Orhan Gencebay - Dönmeyen Yıllar / Ben Topraktan Bir Canım (Vinyl)

orhan gencebay - ben topraktan bir canım Şarkı sözleri ben topraĞin sİnesİnde İnsan denİlen bİr canim. hem dÜŞÜnÜr hem severİm budur taŞtan farkli yanim. her maddenİn zerresİnİ bedenİmde taŞiyorsam. ben ne bİr taŞ ne bİr aĞaÇ İnsanliĞimla İnsanim. ben topraktan bİr canim senİn gİbİ. ÇİĞnesen ne farkeder yolun ted Reading Time: 1 min.

 · About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators.

Ben Topraktan Bir Canım, an Album by Orhan Gencebay. Released in on Türküola (catalog no. ; Vinyl LP). Genres: Arabesque.

orhan gencebay - ben topraktan bir canım Şarkı sözleri ben topraĞin sİnesİnde İnsan denİlen bİr canim. hem dÜŞÜnÜr hem severİm budur taŞtan farkli yanim. her maddenİn zerresİnİ bedenİmde taŞiyorsam. ben ne bİr taŞ ne bİr aĞaÇ İnsanliĞimla İnsanim. ben topraktan bİr canim senİn gİbİ. ÇİĞnesen ne farkeder yolun gİbİ.

Ben Topraktan Bir Canım ORHAN GENCEBAY. ALBÜMDEKİ ŞARKILAR. Aşkta Cimrilik Olmaz. Aşkta Cimrilik Olmaz; Ben Ne Yaptım. Ben Ne Yaptım; Dönmeyen Yıllar Orhan Gencebay. Beni Biraz Anlasaydın Beni Biraz Anlasaydın. Beni Biraz Anlasaydın Orhan Gencebay. İlk .


A Kind Of Peace (Rollo & Sister Bliss Fast Radio Edit) - Faithless - A Kind Of Peace (File) The Runner - The Three Degrees - New Dimensions (Vinyl, LP, Album) The Viking - Ikebe Shakedown - Ikebe Shakedown (CD, Album)
Arrow Arrow
BING