Category:

DEFAULT
Opečupe - Alten Kompoten - Dobre Je Na Svete, Keď Je Voda Taká Tekutá (Box Set)
22:12


2016
Label: Suzafonn Label - SZ X 02-08 • Format: Box Set Compilation, Remastered • Country: Slovakia • Genre: Electronic • Style: Experimental, Sound Collage
Opečupe - Alten Kompoten - Dobre Je Na Svete, Keď Je Voda Taká Tekutá (Box Set)

 · View credits, reviews, tracks and shop for the CD release of "Dobre Je Na Svete, Keď Je Voda Taká Tekutá" on Discogs.

Dobre je na svete, keď je voda taká tekutá. Live album. streamuj alebo kupuj box. v pláne: 01 Introdukcia 02 Džovani 03 Opečupe 04 Cirkus 05 Mana na 06 Na nákupe 07 Stavebné kurča 08 Oči štípe 09 Saponifikácia 10 Narobený čaj II 11 Kačabar 12 02 13 Tečie 14 Kontrola 15 Koniec.

Dobre je na svete, keď je voda taká tekutá BOX SET Jediný spôsob, ako vlastniť fyzickú verziu výberovky, v exkluzívnom hygienickom balení. Obsahuje. 15 remastrovaných trackov. dva rozkladacie booklety, vrátane textov a fotky. kupón na digitálny download MP3, FLAC, WAV atď.. .

 · Check out Dobre je na svete, keď je voda taká tekutá by Alten Kompoten on Amazon Music. Stream ad-free or purchase CD's and MP3s now on

 · Ako sa máš? Úúúúúžasne! To naozaj? Isteže! Ešte robíš? Nie. A nenudíš sa? Nie, mám sa fakt veľmi dobre. Viem, žeby som sa mohla mať aj lepšie, že mnohí sa majú horšie ako ja, ale ja som v podstate naozaj veľmi spokojná a šťastná. Som na svete 60 rokov. Keď si premietam film svojho Estimated Reading Time: 4 mins.


Demo Rock Festival - Jack Adaptor - Right Royal (CD, Album) Portrait Of A Brazilian Lady - Steve Hackett - Momentum (CD, Album) What Its All About - Taiwan Housing Project - Veblen Death Mask (Vinyl, LP, Album)
Arrow Arrow
BING