Category:

DEFAULT
Modlitwa O Miłość Prawdziwą - Danuta Błażejczyk - Co W Sercu Gra (CD)
22:12


2000
Label: Selles - SELL 0166 • Format: CD Compilation, Enhanced • Country: Poland • Genre: Pop • Style: Europop
Modlitwa O Miłość Prawdziwą - Danuta Błażejczyk - Co W Sercu Gra (CD)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) / z dnia 27 kwietnia r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o .

Discover releases, reviews, credits, songs, and more about Danuta Błażejczyk - Co W Sercu Gra at Discogs. Complete your Danuta Błażejczyk collection.5/5(1).

Krystyna Prońko – Modlitwa o miłość prawdziwą – tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie. Sprawdź słowa piosenki Modlitwa o miłość prawdziwą Krystyna Prońko, zobacz teledysk. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.

Modlitwa o miłość prawdziwą. Każdy ma to co życie mu da Tani fart albo dwa Jakiś zamek ze szkła Każdy ma, każdy ma, każdy ma Życie drwi, głupim w nogach gdzieś śpi Miesza cukier i łzy Bredzi co mu się śni Tak jak my, tak ja my, tak jak my. Kiedy ja siedzę w .

W ten sposób powstała „Modlitwa o miłość prawdziwą”. Piosenka świetna, tekst wyśmienity, tyle, że ta modlitwa w sprawie zachowania młodości i napotkania prawdziwego uczucia skierowana jest do diabła. W tamtych czasach nieupowszechnione było pojęcie satanizm, ale modlenie się do szatana? To zawsze budziło oburzenie.


Ya Feel Me - JR Ewing (2) & DJ Pone - Narcotic (Cassette) Should Anything Go Wrong - Face To Face - Laugh Now, Laugh Later (Vinyl, LP, Album) I Cant Get Next To You - Roosevelt Franklin - The Bootleg EP (CDr)
Arrow Arrow
BING